Ty, My i Drony: Przyszłość pracy! Nowe możliwości!

Sklep: Kursy | Szkolenia | Usługi
SOS! Zgubiony dron!
Przekształć Pasję we Współpracę

tel. 579 855 940


Profesjonalizm i Innowacja w Świecie Dronów
UAS PilotBSP pod przewodnictwem eksperta branży dronowej Gerarda Szustka, wyróżnia się na rynku jako centrum szkoleniowe wprowadzające istotne innowacje w programy szkolenia i stosowane technologie. Ma ugruntowaną pozycję ośrodka profesjonalnie szkolącego pilotów bezzałogowych statków powietrznych (BSP).

Misja i Cele

Nasza misja to innowacyjny wpływ na przyszłość stanowisk pracy dzięki wykorzystaniu dronów. Realizujemy naszą misję poprzez kształcenie i rozwijanie umiejętności precyzyjnego manualnego sterowania dronami przez pilotów BSP oraz wykorzystania unikatowych, nowatorskich technologii do zautomatyzowania lotów i sposobów zbierania danych, by coraz bardziej efektywnie i bezpiecznie wykonać zlecone zadania. Wszystko by sprostać wyzwaniom nowoczesnego świata. Przeczytasz o tym tu: link
Koncentrujemy się na dostarczaniu kompleksowych, zgodnych z przepisami szkoleń certyfikujących i branżowych, które przygotowują kandydatów do bezpiecznego i efektywnego wykorzystania dronów w różnorodnych sektorach gospodarki i życia społecznego. Nasze unikalne metody szkoleniowe na przykład wykorzystujące modele 3D (DSM) do analizy wysokości i ukształtowania terenu przy lotach BVLOS, rozpoznania infrastruktury krytycznej i przeszkód wysmukłych na etapie planowania, wykorzystanie najnowszych technologii stremowania bez opóźnień, zdalnej kontroli kamery i drona zostało wielokrotnie docenione przez klientów i partnerów. Przeczytasz o tym tu: link
Doświadczenie i Ekspertyza
Zespół UAS PilotBSP posiada bogate wieloletnie doświadczenie w pilotażu różnych typów dronów, w różnorodnych warunkach operacyjnych i środowiskowych podczas misji VLOS i BVLOS. Zebranym doświadczeniem dzielimy się na szkoleniach certyfikujących i wyspecjalizowanych szkoleniach branżowych.

Nasze potwierdzojen przez AirData statystyki mówią same za siebie: ponad 3958 lotów, 582 godziny w powietrzu, obsługując 49 dronów i pokonując dystans 4502km. Wiele lokalizacja BVLOS, wiele lotów w zróżnicowanym wysokościowo terenie, wiele lotów nocnych i wśród licznych przeszków

Certyfika AirData: 479 godzin lotów. Statystyki zespołu.
Nasze Technologie i Partnerstwa
W zespole UAS PilotBSP nie tylko wykorzystujemy zaawansowane technologie naszych strategicznych partnerów, ale również oferujemy je naszym klientom, zapewniając kompleksowe szkolenia i demonstracje ich zastosowania.

Nasze partnerstwa z DroneRadar.Space oraz DroneControl.co pozwalają nam na dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w branży dronów. Zapewniamy zakup tych technologii, szkolenia i demonstracje. (kliknij po więcej info)
Dlaczego My?
Oferujemy wysokiej jakości, zindywidualizowane programy szkoleniowe, zgodne z wymaganiami ULC i EASA. Nasze praktyczne podejście, poparte doświadczeniem i wszechstronną współpracą z różnymi branżami, pozwala nam na dostosowanie oferty do specyficznych potrzeb naszych klientów.


Sytuacje Awaryjne - pomoc

Oferta: Sytuacje Awaryjne - Pomoc w Odnajdywaniu Zaginionych Dronów

Wstęp

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie dronów, utrata kontaktu z urządzeniem może być stresującym doświadczeniem. Nasza nowa usługa skierowana jest do wszystkich użytkowników dronów, którzy doświadczyli kolizji, nagłego wymuszonego lądowania, awarii, lub utracili swój dron w nieznanej lokalizacji. Oferujemy profesjonalną pomoc w odnajdywaniu zaginionych dronów oraz ustalaniu przyczyn ich utraty.

Nasze Doświadczenie

  • Udane Akcje: Posiadamy na koncie liczne udane misje odzyskiwania dronów, co świadczy o naszej skuteczności i doświadczeniu w tej dziedzinie.
  • Zastosowane Technologie: Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia oraz naszą wiedzę w interpretacji logów lotu, co znacząco zwiększa szanse na odnalezienie zaginionego urządzenia.
  • Kompatybilność z Różnymi Modelami: Nasze usługi są skuteczne dla szerokiej gamy modeli dronów, w tym DJI Mini 2, 3 Pro, 4 Pro, Mavic 2 Pro i Zoom. Jesteśmy przekonani, że nasze metody sprawdzą się również w przypadku innych modeli.

Korzyści dla Klienta

  • Oszczędność: Dzięki naszej pomocy, klienci nie tracą swoich cennych urządzeń, co przekłada się na oszczędności finansowe.
  • Edukacja: Klienci zdobywają cenną wiedzę na temat przyczyn awarii i sposobów zapobiegania podobnym sytuacjom w przyszłości.
  • Bezpieczeństwo: Pomagamy w minimalizowaniu ryzyka związanego z utratą dronów, co jest szczególnie ważne w przypadku operacji w trudnych lub niebezpiecznych warunkach.

Dla Kogo Jest Ta Usługa?

Dla hobbystów, przedsiębiorców, naukowców, oraz zawodowych pilotów dronów.

Zapraszamy do Współpracy

Nasza usługa jest unikalna na rynku i oferuje realne korzyści. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz indywidualnej wyceny. Razem możemy zapewnić, że Twoje drony będą bezpieczne i zawsze gotowe do lotu.

Wprowadź nr telefonu i przejdź do kalkulacji OC
czytaj więcej

Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest UAS PilotBSP Gerard Szustek, ul.Tytusa Chałubińskiego 9 lok. 6, 58-302 Wałbrzych . Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez UAS PilotBSP Gerard Szustek w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.czytaj więcej

Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest UAS PilotBSP Gerard Szustek, ul.Tytusa Chałubińskiego 9 lok. 6, 58-302 Wałbrzych . Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez UAS PilotBSP Gerard Szustek w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.UAS PilotBSP.pl - bezpieczne i legalne latanie dronem bsp!

FAQ KONTAKT WEBINARY BLOG
Kontakt ze mną
tel. 579 855 940
kontakt@pilotbsp.pl
facebook/PilotBSPplgoogle/PilotBSPUAS PilotBSP.pl Gerard Szustek
ul. Chałubińskiego 9 lok. 6, 58-302 Wałbrzych, NIP 8861854854